Famiga Starowiślna 55, 30-001 Kraków
Strona www: Famiga Starowiślna
Wstęp płatny

Famiga to chyba jeden z pierwszych klubów dla mam, która istnieje od lat. Idea miejsca jest świetna, oparta na sali doświadczania świata, która dotychczas znajdowała się tylko w specjalistycznych placówkach dla dzieci z zaburzeniami. Obecnie za niewielką opłatą każdy może z niej skorzystać. 

Z uwagi na fakt, że sala jest jedna, jest się poniekąd zdanym na wspólną zabawę lub zabawę w swoim kącie. Czasem są fajne dzieciaki a czasem takie co próbują wszystko wyrwać innym z rąk, do tego dochodzi rodzic ameba i weź tu się sensorycznie relaksuj…Ale idea i pomysł świetny, fajnie by było gdyby część zabawek naprawiono, dodano coś nowego niektóre rzeczy wymieniono na nowe. Być może lepszy stan rzeczy jest na Wrocławskiej gdzie niedawno powstałą druga siedziba Famigi.

Famiga organizuje ponadto sporo zajęć dla mam i maluchów, polecamy zapoznać się z ich stroną lub zadzwonić gdzie panie chętnie o wszystkim poinformują. 

Sala znajduje się na jednym z pięter kamienicy bez windy także warto zostawić wózek w domu czy bagażniku. Inne ciekawe miejsca w pobliżu