Plac zabaw w Parku Lotników Polskich


Wstęp bezpłatny

Plac zabaw dla lotników

Fantastyczny i nowoczesny plac zabaw w naszym ulubionym Parku Lotników. Motywem przewodnim jest oczywiście samolot. Oczywiście fanie by było gdyby ślizgawka przybrała formę jakiegoś śmigłowca, ale i tak subtelne dekoracje lotnicze cieszą wzrok.

Atrakcje dostosowane do wieku dzieci

Plac zabaw jest dostosowany do różnych grup wiekowych, mnogość atrakcji jest tak duża, że każdy znajdzie coś dla siebie. Jest tu drewniana konstrukcja do wspinania, ślizgawki dostosowane do wieku dzieci, piramidy linowe, ogrodzona piaskownica dla najmłodszych, ławeczki piknikowe i inne. Podłożem są drobne kamyczki, które jednych cieszą innych denerwują. Plusem jest fakt, iż to materiał naturalny i dzieciaki je uwielbiają. Minusem są upadki, ewentualne zabawy w rzucanie kamieniami itp...Obok boisko i wielki park do spacerów, jazdy na rowerze, rolkach i innych urządzeniach.

W Parku Lotników i w okolicy znajdziecie mnóstwo atrakcji np. Muzeum Lotnictwa Polskiego, Tauron Arenę, Ogród Doświadczeń im. S. Lema, Smoczy Skweczy Nowoczesną Fontannę.  

Plac zabaw nie jest ogrodzony.

W większości na słońcu 

Jak dojechać: sprawdźcie na mapie wyznaczyliśmy dokładne współrzędne GPS.

Parking: my zazwyczaj zostawiamy auto na parkingu M1 lub płatnym w tygodniu parkingu przy AWF, resztę trasy pokonujemy na pieszo przez park. Parę wolnych miejsc możecie jeszcze znaleźć przy ul. Jana Pawła koło fontanny.

O tym miejscu przeczytasz na naszym blogu:


Inne ciekawe miejsca w pobliżu